Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Klamovka

Novinky

Pravidelné čtení klientek SeniorCentra Klamovka v Montessori školce

1. 7. 2022 | Klamovka

Po dvouleté pauze máme radost, že se můžeme vydat s naší čtecí babičkou, jednou nebo dvěma, navštívit děti ve školce a přečíst jim pohádku.

Na Klamovce proběhlo předání cen soutěže tělesné zdatnosti

20. 6. 2022 | Klamovka

Několikrát během roku vyhlašuje v našem SeniorCentru Klamovka fyzioterapeut Josef Slavík soutěž tělesné zdatnosti. Ceny rozdal za celkem 3 disciplíny - rotoped, motoped, motoped ruce.

Ecce Uku v SeniorCentru Klamovka

8. 6. 2022 | Klamovka

V SeniorCentru Klamovka nás navštívilo uskupení Ecce Uku se svými ukulele. Takzvaným „otvírákem“ se ve středu odpoledne stala Nohavicova Cukrářská bossanova.

Nejen djembe, didgeridoo a Ecce homo Homolka

3. 6. 2022 | Klamovka

V tomto týdnu jsme oslavili narozeniny našich klientů SeniorCentra Klamovka, navštívili nás herečka Alice Šnyrichová a ve čtvrtek facilitátor Petr se svými bubny. Na závěr týdne jsme se podívali do Švandova divadla na premiéru Ecce homo Homolka.

Samá významná data v první polovině měsíce května

25. 5. 2022 | Klamovka

Dne 12. května jsme oslavili Mezinárodní den sester a ošetřovatelů, zaměstnancům jsme za jejich obětavou práci věnovali malý dárek. Poté jsme 15. května společně s pracovníky DC ADRA Praha slavili Den rodiny.

Všehokus v SeniorCentru Klamovka

23. 5. 2022 | Klamovka

Ve středu 11. května 2022 zavítal do našeho SeniorCentra Klamovka Všehokus, kytarový soubor složený z nadšenců nejen pro hru na kytaru.

Den matek v SeniorCentru Klamovka

23. 5. 2022 | Klamovka

Na Den matek 8. května jsme v našem SeniorCentru Klamovka nezapomněli na žádnou matku, ale také dceru a tetu. Jednoduše řečeno, v pondělí byla květinou obdarována každá klientka.

Nové vydání časopisu SeniorCentra Klamovka

21. 5. 2022 | Klamovka

Přinášíme nové vydání našeho časopisu SeniorCentra Klamovka. V tomto čísle se například dozvíte, jak jsme navštívili Divadlo Na Fidlovačce a slavili Velikonoce

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Naše zahrádka v SeniorCentru Klamovka jen kvete!

10. 5. 2022 | Klamovka

V SeniorCentru Klamovka jsme měli minulý týden plné ruce práce. Náš pan správce za pomoci brigádníka „odzimoval“ zahradu a s klientkami jsme zasadily muškáty.

Pálení čarodějnic v SeniorCentru Klamovka

9. 5. 2022 | Klamovka

Na Klamovce se zvyklosti ctí! A tak, jak jsme se přehoupli ze smutné zimy do veselejšího jara, tak se aprílový začátek dubna velice rychle přehoupl do konce měsíce a právě ona zmíněná zvyklost v tomto čase velí upálit něco čarodějnic!

Vyšlo slunce nad Klamovkou!

4. 5. 2022 | Klamovka

Vyšlo slunce nad Klamovkou, to když se po dvou letech Domov rozezněl více jak padesáti dětskými hlásky najednou! Minulou středu nás totiž navštívily děti z MŠ Podbělohorská.

Klientky SeniorCentra Klamovka na FAMUfestu

4. 5. 2022 | Klamovka

Dvě z klientek SeniorCentra Klamovka přijaly pozvání na FAMUfest, tedy na přehlídku krátkých studentských filmů studentů pražské FAMU. Promítalo se v jednom ze sálků Kina Pilotů ve Vršovicích.

1 2 22 23