SeneCura SeniorCentrum Klamovka

Novinky

Návštěvy dětí v SeniorCentru Klamovka

20. 1. 2023 | Klamovka

V SeniorCentru Klamovka jsme moc rádi, když za klienty přichází návštěvy. Zvláště vřele přijímanými návštěvníky jsou děti. Naši klienti je vítají s otevřenou náručí.

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

23. 12. 2022 | Centrála

Milí čtenáři, s radostí Vám přinášíme "vánoční" vydání našeho tradičního SeneCura Magazínu. Rádi bychom Vám i Vašim rodinám popřáli krásné prožití Vánoc a vše nejlepší do nového roku 2023.

Vrcholný advent v SeniorCentru Klamovka

14. 12. 2022 | Klamovka

V SeniorCentru Klamovka navštívil naše klienty Mikuláš, proběhl velký koncert Swing Bandu. Konaly se také slavnostní Večeře při svíčkách a přišly za námi také děti ze ZŠ Montessori Andílek.

Mikuláš v SeniorCentru Klamovka

7. 12. 2022 | Klamovka

Dne 5. prosince nás v SeniorCentru Klamovka navštívili Mikuláš, čert a andělé. Obešli všechny klienty a po zarecitování básničky je obdarovali drobnými sladkostmi.

V SeniorCentru Klamovka začal advent

3. 12. 2022 | Klamovka

V SeniorCenttru Klamovka jsme za zvuku koled slavnostně rozsvítili vánoční strom. Další koledy nám přišli zahrát ukulelisté z Ecce Uku. Udělali jsme si také výlet na představení do Divadla na Fidlovačce.

Pečení a výtvarné aktivity s klienty SeniorCentra Klamovka

9. 11. 2022 | Klamovka

Po nějaké době to v SeniorCentru Klamovka opět vonělo. S klienty jsme si upekli dýňový koláč, na kterém jsme si moc pochutnali. Také nás navštívily děti ze ZŠ Montessori Andílek, se kterými jsme se věnovali výtvarným aktivitám..