Novinky

První vlaštovky a rozsvícený strom v SeniorCentru Klamovka

5. 12. 2021 | Klamovka

V SeniorCentru na Klamovce jsme s pečením cukroví a výzdobou celého Domova začali ještě před první adventní nedělí. Za zvuku koled jsme také slavnostně rozsvítili stromeček.

Poděkování Ježíškovým vnoučatům Adamovi a jeho mamince za krásnou vánoční hvězdu a dárek paní Blaženě

5. 12. 2021 | Klamovka

Děkujeme našim dalším Ježíškovým vnoučatům, a sice Adamovi a jeho mamince, kteří obdarovali naši klientku paní Blaženu krásným dárkem a zaslali také nádhernou vánoční hvězdu.

Poděkování Ježíškovu vnoučeti

5. 12. 2021 | Klamovka

Děkujeme za velmi trefný dárek našim klientům SeniorCentra Klamovka k Vánocům. Všem, kteří myslí na druhé, srdečně přejeme hodně radosti a pevné zdraví v celém roce 2022!

Na svatého Martina, kouřívá se z komína

28. 11. 2021 | Klamovka

Naši klienti SeniorCentra Klamovka se v první polovině listopadu věnovali výrobě koňských hlav v rámci Neobyčejné soutěže s Mezi námi. Vyráběli také martinské rohlíčky a probrali i všechny svatomartinské tradice.

Nesmazatelné zážitky klientů SeniorCentra Klamovka

8. 11. 2021 | Klamovka

Naši klienti SeniorCentra Klamovka toho v poslední době zažili opravdu hodně! Oslavili společně narozeniny říjnových klientů, ochutnali speciality Francie či vyslechli přednášku cestovatele Jakuba Gleschla.

Koncert Vladimíra Pecháčka v SeniorCentru Klamovka

27. 10. 2021 | Klamovka

Ve středu 19. října 2021 u nás v SeniorCentru Klamovka proběhl koncert pana Vladimíra Pecháčka, někdejšího člena kapely Patrola Šlapeto a spolupracovníka Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

Firemní dobrovolnictví v SeniorCentru Klamovka

18. 10. 2021 | Klamovka

Při příležitosti Mezinárodního dne seniorů nás v SeniorCentru Klamovka navštívilo 7 mladých a velmi sympatických lidí z firmy GEP. Ti si prohlédli náš Domov a popovídali si s klienty.

Po okraj naplněný týden v SeniorCentru Klamovka

27. 9. 2021 | Klamovka

Minulý týden byl u nás v SeniorCentru Klamovka naplněný až po okraj akcemi různého druhu. Přivítali jsme nové klientky, navštívili divadlo, upekli jablečný štrúdl a vyslechli hudební vystoupení.

Narozeniny a vinobraní v SeniorCentru Klamovka

25. 9. 2021 | Klamovka

Narozeninový koncert jsme tentokrát jemně opentlili vinobraním. Po blahopřání zářijovým oslavencům se totiž kromě rozmanitých dortů nabízelo také víno.

Zahradní slavnost SeniorCentra Klamovka

14. 9. 2021 | Klamovka

V SeniorCentru Klamovka se uskutečnila plánovaná Zahradní slavnost. Slavilo se, tančilo, zpívalo, stoly se prohýbaly dobrotami a po celou dobu vládla skvělá nálada.

Operní koncert s harfou v SeniorCentru Klamovka

10. 9. 2021 | Klamovka

V našem SeniorCentru Klamovka se uskutečnil očekáváný operní koncert. Pozvání přijaly dámy mezzosopranistka Lucie Hilscherová a harfenistka Bronislava Klablenová.

Koncert pro kamarádku Zdenku Procházkovou

1. 9. 2021 | Klamovka

Ve středu 25. srpna 2021 přijely do SeniorCentra Klamovka Sestry Havelkovy. Odehrály zde plánovaný koncert, kterým také chtěly poděkovat svojí kamarádce a někdejší spolupracovnici Zdence Procházkové.

1 2 20 21